info@estetikyuz.com

Doktorunuz

doc_img
Doç.Dr. Ercan KARACAOĞLU
Onlarca estetik cerrahi yöntemi üzerine uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış ve ya uluslararası toplantılarda sunulmuş teknikleri var. 2005 yılından sonra Yeditepe Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olarak çalışmıştır. Belirli periyotlarla yurt dışında bazı üniversitelerde plastik ve estetik cerrahi eğitimi vererek öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Dr. Ercan Karacaoğlu ATAŞEHİR Memorial Hastanesi’nde çalışmaktadır.

Eğitim:
● Lise: İzmir Bornova Anadolu Lisesi
● Tıp Fakültesi: GATA Tıp Fakültesi, 1992
Uzmanlık:
Diğer:
● Türkiye’de ve ABD başta olmak üzere birçok ülkede 100’den fazla estetik ve plastik cerrahi üzerine yayınlanmış makale ve kitap çalışmaları, bilimsel sunuları bulunmaktadır.
● Üç adet uluslar arası kitap bölümü var.
● Dörtyüzün üzerinde uluslararası çalışmalarda kendi yöntemleri referans olarak gösterilmiştir.
● Onlarca uluslararası textbook’ da atıf var.
● Onlarca estetik cerrahi yöntemi üzerine uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış veya uluslararası toplantılarda sunulmuş teknikleri var. 2005 Yılından sonra Yeditepe Üniversitesi’ nde Öğretim Üyesi olarak çalışmıştır. Belirli periyotlarla yurt dışında bazı üniversitelerde plastik ve estetik cerrahi eğitimi vererek öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Dr. Ercan Karacaoğlu Ataşehir Memorial Hastanesi’ nde çalışmaktadır.
Üyelikler:img-2
● Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği (TPCD)
● Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği (EPCD)
Uluslararası Plastik rekonstrüktif ve Estetik Cerrahlar Derneği (ISAPS)
Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği (ASPS)
Avrupa Plastik Cerrahi Board’ı (EPOBRAS)